8.4.2016, Petr Štefek, recenze

Měli jsme možnost vyzkoušet zbrusu nový univerzální přehrávač Luxman pod označením D-05u. Výrobce nezklamal a nový přehrávač se dočkal v mezigenerační obměně všeho, co mu doposud chybělo, nebo toho, co si zákazníci přáli.

reklama
Hi-end na "doma" | od: xmarek (3)  14.4.201610:41
Nebudu se zde zaobírat kvalitou tohoto produktu. Proč? Protože už dávno vím o čem je taková produkce a co nabízí. Já jsem se svého času rozhodl si takový ­"převodník­" DAC postavit doma viz: https:­/­/youtu.be­/hyMkEJ9FVA8 a upřímně prošlo mi rukama docela dost věcí, ale toto je trochu o něčem jiném. Možná je v tom placebo, možná snaha vyrábět tyto věci profesionálně českými rukama... Ano je to takový amatérský základ, nepopírám. Ale rozhodně bych si netroufl tak hanit Sirius XLR z produkce firmy Casea, který je jeho základem. Spokojenost? Ano. Je to podobné jako tento server: http:­/­/goo.gl­/29fqnV ­(sekce Učení­), který je řekněme další mou aktivitou. Jsem spammer? Jsem .... Jistě, ale ukažte mi firmu na světě, která nedělá na světě vše proto, aby se řekněme předvedla. :D Závěrem toto:
“Lidé se obávají neznáma. Jest pravda, že každé opuštění starého znamená nejistotu ­- skok do tmy. Avšak kdo chce pomoci sobě a jiným, musí opustit dobré, aby mohl vybojovat lepší. Nesmí držeti pevně vrabce v hrsti jen proto, že je lepší než holub na střeše. Bez odvahy ke změně není zlepšení, a tak není ani blahobytu!“ Tomáš Baťa.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.