Musical Fidelity NU-VISTA 800, M6si a M3si

Musical Fidelity NU-VISTA 800, M6si a M3si
, , aktualita
Musical Fidelity uvádí trojici nových integrovaných zesilovačů, které potěší různě náročné posluchače. Dva přístroje nahrazují dosavadní produkty a úplnou novinkou je vlajková loď NU-VISTA 800.
K oblíbeným
reklama
Musical Fidelity odhalilo tři nové integrované zesilovače, které se pyšní totálně novou konstrukcí i designem. Trojice je pojmenována M6si, M3si a konečně NuVista 800, což je top model v nabídce. Musical Fidelity M3si nahrazuje starší model M3i a hlavními taháky jsou integrovaný DAC s asynchronním USB, gramofonový předzesilovač a slušný výkon 90 W na kanál při 8 Ohmech. Dražší model M6si je poněkud specifický, protože výrobce tvrdí, že jde o monobloky a oddělený předzesilovač v jednom šasi. Ostatní vlastnosti by měly být shodné s předešlým modelem až na poměrně velkou porci výkonu, kdy výrobce hovoří o 200 W na kanál při 8 Ohmech.


Musical Fidelity M6si

Musical Fidelity NU-VISTA 800 bude vlajkovou lodí značky a výkladní skříní, co konstruktéři společnosti umí. Výrobce hovoří o využití SMD (Surface Mount Design), ale bližší vysvětlení prozatím neuvádí. Podobně skoupý je i v oblasti výkonu na kanál nebo bližších specifikacích. Obdivovat tak můžeme jen design a doporučenou cenu 7999 GBP, což není zrovna málo a zesilovač se bude poměřovat s konkurencí jako je Accuphase E-600 nebo Ayre AX-5.


Musical Fidelity NU-VISTA 800

Dobrou zprávou je, že dva výše uvedené modely jsou podstatně levnější. Doporučená cena M3si bude 1099 GBP a cena M6si bude 2499 GBP. Nutno podotknout, že výsledné české ceny se mohou lišit.

Zdroj: Musical Fidelity
reklama
Nejnovější články
Aurender N100: nejdostupnější renderer od korejské jedničky Aurender N100: nejdostupnější renderer od korejské jedničky
Aurender je v současné době jedním z nejlepších, ne-li vůbec nejlepším výrobcem rendererů, které slouží coby digitální transporty pro externí D/A převodníky. Dnes se podíváme na nejnovější přírůstek v podobě modelu N100.
30.6.2016, recenze, Petr Štefek4 komentáře
McIntosh MB50: malý streamer ze zámoří McIntosh MB50: malý streamer ze zámoří
McIntosh uvedl při příležitosti CES 2016 několik novinek a jednou z nich je také malý hudební streamer, který by měl doplnit mini systém MXA70 nebo sluchátkový zesilovač MHA100. Ve velmi těžké konkurenci to ovšem bude mít opravdu těžké.
17.6.2016, aktualita, Petr Štefek
ASTELL & KERN AK300: přehrávač s nahráváním v DSD a PCM ASTELL & KERN AK300: přehrávač s nahráváním v DSD a PCM
ASTELL & KERN uvedl zbrusu nový přehrávač řady 300. Novinku neochudil, a tak má zhruba stejné možnosti jako dražší souputníci. Překvapením je přenosný rekordér zvuku ve formě dokovací stanice pod označením AK Recorder.
7.6.2016, aktualita, Petr Štefek
Auralic Altair: streamer a DAC v jednom Auralic Altair: streamer a DAC v jednom
Auralic vydává poslední dobou jednu zajímavou novinku za druhou a nutno dodat, že všechny jsou opravdu povedenými produkty. Zbrusu nový streamer Auralic Altair by neměl být žádnou výjimkou.
3.6.2016, aktualita, Petr Štefek2 komentáře
Dynaudio Contour S3.4 LE: poslední Dán Dynaudio Contour S3.4 LE: poslední Dán
Dynaudio pomalu, ale jistě uzavírá éru současné řady Contour S a při té příležitosti minulý rok vypustila do světa jako rozloučení velmi povedenou limitovanou edici modelů Contour S1.4 a Contour S3.4.
31.5.2016, recenze, Petr Štefek