Cary Audio SL-100: předzesilovač za rozumnou cenu

Cary Audio SL-100: předzesilovač za rozumnou cenu
, , aktualita
Cary Audio je americký výrobce audio komponent, který se snaží produkovat komponenty za rozumné ceny při zachování velmi solidní konstrukce. Zbrusu nový předezesilovač SL-100 je toho zřejmým důkazem.
K oblíbeným
reklama
Cary Audio má nový tranzistorový předzesilovač pod označením SL-100. Výbava je poměrně široká a zahrnuje jeden pár symetrických XLR výstupů a vstupů, dva páry RCA stereo výstupů a sedmero linkových vstupů. Impedance vstupu XLR je 200 kΩ a pro RCA je to 100 kΩ. Nesmíme zapomenout také sluchátkový výstup, který u většiny předzesilovačů nebývá zvykem.

Cary Audio SL-100 je vybavený dvojitým napájením a architektura tohoto předzesilovače je striktní dual-mono. Výrobce dále slibuje klasicky velmi nízké zkreslení a dostup signál/šum. Provedení je hliník kombinovaný s plechem a vyhotovení je černá nebo stříbrná barva.

Předzesilovač disponuje i dálkovým ovladačem, který umožňuje regulaci hlasitosti a změnu vstupů. Displej předzesilovače je regulovatelný ve 4 stupních s možností vypnutí. Zároveň ukazuje informaci aktuálního vstupu a výšce hlasitosti v dB. Pro rozsáhlejší instalace a externí ovládání je k dispozici rozhraní RS-232 a 3,5 mm jack. Cena by se měla pohybovat v přepočtu na úrovni 40 000 Kč, ale není zcela jasné, jestli bude k dostání také v ČR a jaká bude u nás jeho finální cena.

Zdroj: Monoandstereo.com
reklama
Nejnovější články
Aurender N100: nejdostupnější renderer od korejské jedničky Aurender N100: nejdostupnější renderer od korejské jedničky
Aurender je v současné době jedním z nejlepších, ne-li vůbec nejlepším výrobcem rendererů, které slouží coby digitální transporty pro externí D/A převodníky. Dnes se podíváme na nejnovější přírůstek v podobě modelu N100.
30.6.2016, recenze, Petr Štefek4 komentáře
McIntosh MB50: malý streamer ze zámoří McIntosh MB50: malý streamer ze zámoří
McIntosh uvedl při příležitosti CES 2016 několik novinek a jednou z nich je také malý hudební streamer, který by měl doplnit mini systém MXA70 nebo sluchátkový zesilovač MHA100. Ve velmi těžké konkurenci to ovšem bude mít opravdu těžké.
17.6.2016, aktualita, Petr Štefek
ASTELL & KERN AK300: přehrávač s nahráváním v DSD a PCM ASTELL & KERN AK300: přehrávač s nahráváním v DSD a PCM
ASTELL & KERN uvedl zbrusu nový přehrávač řady 300. Novinku neochudil, a tak má zhruba stejné možnosti jako dražší souputníci. Překvapením je přenosný rekordér zvuku ve formě dokovací stanice pod označením AK Recorder.
7.6.2016, aktualita, Petr Štefek
Auralic Altair: streamer a DAC v jednom Auralic Altair: streamer a DAC v jednom
Auralic vydává poslední dobou jednu zajímavou novinku za druhou a nutno dodat, že všechny jsou opravdu povedenými produkty. Zbrusu nový streamer Auralic Altair by neměl být žádnou výjimkou.
3.6.2016, aktualita, Petr Štefek2 komentáře
Dynaudio Contour S3.4 LE: poslední Dán Dynaudio Contour S3.4 LE: poslední Dán
Dynaudio pomalu, ale jistě uzavírá éru současné řady Contour S a při té příležitosti minulý rok vypustila do světa jako rozloučení velmi povedenou limitovanou edici modelů Contour S1.4 a Contour S3.4.
31.5.2016, recenze, Petr Štefek